Běh přes Červený vrch po 4

(článek z pátečního vydání Dolnočermenského zpravodaje).

Máme za sebou tři úspěšné ročníky a připravujeme další. Se stejným nadšením a vědomím, že to co děláme, má smysl. S pokorou oslovujeme sponzory a jsme nesmírně vděční, že nám i v letošním roce zachovávají přízeň. Děkujeme.

Jak bude vypadat ten letošní, 4. ročník?
Oproti předešlým ročníkům došlo ke změně dne závodu. Letošní závody se uskuteční v sobotu 15.6.2019. Časy registrací a startů zůstávají stejné.
Pro všechny účastníky dětského a hlavního závodu budou po doběhu do cíle připraveny účastnické medaile.
Na Vaše přání jsem zařadili Lidový běh. Bude odstartován po doběhu posledního závodníka hlavního závodu (cca kolem 13 hod) a jeho trat v délce 2km povede z areálu k myslivecké chatě a zpět. Účastníci lidového běhu budou zařazeni do slosovatelné tomboly, jejíž losování proběhne po vyhlášení hlavního závodu.
Již tradičně proběhne vyhlášení prvních třech nejrychlejších běžců a běžkyň v každé kategorii, nejrychlejší muž a žena u posedu získá sladkou vrcholovou prémii. Dětské účastníky v cíli odměníme a šanci na výhru zvýšíme losováním dětské tomboly. Pro účastníky hlavního závodu bude zajištěn v průběhu závodu a po závodě pitný režim.
Naše závody jsou určené pro malé i velké, rychlé i ty pomalé…..každý si zde najde tu svoji trať.
Zveme Vás na příjemný, aktivně strávený sobotní den do areálu zdraví a sportu v Dolní Čermné.
K doplnění pitného režimu a kalorií můžete využít nabídku občerstvení místních hasičů nebo po celý den otevřené restaurace v areálu s šéfkuchařem Martinem Křivohlávkem. Dobře se u Vás postarají?
Sobota, 15.6.2019 – 4. ročník Běhu přes Červený vrch. Těšíme se na Vás.
Katka Veselá

Komentáře jsou vypnuty.