Běh přes Červený vrch -předzávodní informace

5. ročník Běhu přes Červený vrch již tuto neděli.
V letošním ročníku došlo k úpravě běžeckých tras. Trasa dětského závodu bude začínat a končit na parkovišti a nově povede po poldru. Okruh v délce 600 m se poběží jednou, dvakrát nebo třikrát – dle věkové kategorie. Ti nejmenší mají nezměněnou trasu v délce 100 m.
Trasa hlavního závodu doznala jen malou změnu. Z parkoviště se poběží kolem poldru rovnou do kopce. Závodníci na 5km dobíhají do cíle, borci na trase 10 km probíhají do druhého kola. Cílovou rovinku si vychutnají až se na Červený vrch podívají dvakrát.
Dětské závody startují už v 10.00 hod. Konec registrace pro děti je proto v 9.30 hod. Na všechny dětské závodníky čeká v cíli sladká odměna.
Po doběhnutí dětských závodů budeme losovat tombolu ze všech dětských účastníků. Tak určitě neodcházejte. Poté bude vyhlášení dětského závodu.
Hlavní závod odstartujeme ve 12.00 hod. Po doběhnutí posledního závodníka hlavního závodu odstartujeme Lidový běh – Charitativní lidový běh pro Vašíka. Z účastníků tohoto běhu budeme losovat také tombolu. Registrovat se na tento běh nemusíte. Stačí, když přispějete do kasičky, postavíte se v cca 13 hod na startovní čáru a proběhnete se s námi k Myslivecké chatě. Po doběhu do cíle dostanete „vstupenku“ do tomboly.
Jak jsme již avizovali, letošním během pomáháme Vašíkovi, který se narodil s nemocí motýlích křídel.
Podpořit Vašíka a přispět rodině na ošetřující materiál a další pomůcky budete moci v den závodu několika způsoby.
– účastí v lidovém běhu v cca 13.00 hod. Startovné lidového běhu bude dobrovolné. Trasa povede k Myslivecké chatě a zpět, délka 2 km. Nejde o závody! Každý svým tempem, dle svých možností.
– dobrovolným příspěvkem do kasičky u biatlonové střelnice. Tímto bychom chtěli poděkovat Biatlonu Letohrad za nabídku pomoci a dovezení laserové biatlonové střelnice do areálu.
– dobrovolným příspěvkem do kasičky u prezentace závodu
Vyzkoušet biatlonovou střelnici budete moci během celého dopoledne.
Děkujeme sponzorům a partnerům tohoto ročníku. Vážíme se Vaší podpory.
Přijďte si zaběhat a zároveň podpořit dobrou věc. Skvělá kombinace, nemyslíte? Těšíme se na Vás v neděli .

Komentáře jsou vypnuty.